Bezpečnostní dveře v Brně

Při stále častějších případech vloupání zloději využívají nedostatků v zabezpečení bytů a domů. Pokud chcete klidně spát a zajistit dostatečnou ochranu pro sebe a své blízké, je vhodné pořídit vhodné bezpečnostní prvky, jako jsou bezpečnostní závory, kvalitní bezpečnostní zámkové vložky a bezpečnostní dveře.

Jedním z hlavních bezpečnostních prvků jsou právě bezpečnostní dveře, které jsou volbou číslo jedna a to především do paneláku.

Bezpečnostní dveře v Brně

Proč zvolit bezpečnostní dveře?

  • Kvalitní bezpečnostní dveře není možné vylomit či prorazit (zloděj to raději vzdá než by se snažil prorazit vaše ocelové dveře).
  • Díky materiálu, který je používán k výrobě bezpečnostních dveří, jsou odolné proti ohni. Z toho důvodu někteří instalují bezpečnostní dveře i do interiéru, aby zpomalili šíření případného ohně.
  • Často opomíjenou vlastností je vysoká zvuková izolace, kterou bezpečnostní dveře mají. To oceňují především obyvatelé nižších pater paneláků.
  • Mezi další výhody vchodových bezpečnostních dveří patří delší životnost a lepší izolační vlastnosti. Mezi výhody můžeme také zahrnout absenci prahu, která dělá takto zabezpečenou domácnost snáze dostupnou např. na vozíčku. Nemusíte se také bát, že děti a starší zakopnou.

Jako časem ověřené a maximálně spolehlivé doporučujeme dveře značky Sherlock, které v Brně odborně instaluje firma Pospíšil (přečtete si více o nabídce bezpečnostních dveří v Brně). Firma Pospíšil dokáže provést výměnu stávajících dveří a to i včetně často nekvalitních zárubní.

Využijte možnost zaměření a odborného poradenství zdarma a udělejte první krok ke zvýšení bezpečnosti vašeho domu či bytu!