Pronájem kanceláře v Brně

Pro větší firmy, které již nemohou fungovat z menší samostatné kanceláře či coworkingu je v Brně také řada možností. I v centru města lze narazit na kancelářské prostory různých velikostí. Největší problém těchto kanceláří jsou však komplikace s parkováním zaměstnanců či klientů, kteří přijedou na schůzku.

Z toho důvodu řada firem volí kanceláře v širším centru Brna. Jedná se často o nové moderní administrativní komplexy. Ty obvykle kombinují dostupnou cenu, profesionální zázemí spolu s dostatkem parkovacích míst. Administrativní budovy mají obvykle pohodlné napojení na městskou hromadnou dopravu. Kancelářské prostory v jižních částech Brna poté navíc vynikají skvělou dostupností autem z dálnice.

Kancelářské prostory Vienna Point - Brno, Vídeňská

Kancelářské prostory Vienna Point – Brno, Vídeňská

Příkladem mohou být kanceláře Vienna Point v Brně na Vídeňské ulici – komplex je umístěn kousek od tramvajové zastávky a výjezdu z dálnice D1. To umožňuje nejen snadnou dosažitelnost z centra Brna, ale také z Prahy, Ostravy, Bratislavy či Vídně. Komplex navíc disponuje technologickými a výzkumnými prostory.