Renovace bytového jádra

Jste majitelem jednoho z mnoha panelákových bytů v Brně  a chcete své koupelně vdechnout nový život? Víme, co vás čeká a jak taková renovace bytového jádra vypadá. Věřte, že se spolehlivou firmou nemusí být rekonstrukce bytového jádra noční můrou.

Jde to i bez bourání

Přáli byste si své bytové jádro zvelebit, ale financí není příliš nazbyt? Jde to i bez bourání. Nejen, že ušetříte desetitisíce, ale ušetříte zejména čas a prostor. Vzhled zděného jádra vám tak specialisté mohou zprostředkovat za pouhé 2 – 3 dny a vy nebudete muset opouštět svůj byt na dlouhé týdny. A že je z čeho vybírat. Těch motivů, barev a designů je dnes na trhu celá řada.

Renovace bytového jádra

Zdroj: barevnysvet.com

Vyrovnání a zpevnění stávajících umakartových příček se provádí speciálními tmely a takovým technologickým postupem, že nepoznáte rozdíl mezi vyzděným a umakartovým zrenovovaným jádrem. Zkrátka spousta muziky za málo peněz.

Renovovaná koupelna

Zdroj: barevnysvet.com

Specialisté na renovace bytových jader v Brně a okolí

V Brně doporučujeme zvolit si k renovaci umakartového bytového jádra společnost Barevný svět, která na trhu působí již 18 let. Renovaci bytových jader provádí nejen v Brně, ale také po celé ČR.

Vybírat můžete od projasňujících zářivě bílých odstínů po více jak 2 000 odolných a trvanlivých barev s UV filtrem. Nově najdete v nabídce také 84 moderních italských odstínů nového i klasického Variopaintu s atestem hygienika ČR.

Nespojujte si nadále umakart pouze s nevzhlednou hnědou či světle zelenou barvou a hnijícími příčkami. Tohle už je dnes minulost!