Kariérní poradenství

Na začátku roku 2013 připadalo v Brně na jedno volné pracovní místo 20 nezaměstnaných (zdroj). V roce 2014 došlo k mírnému zlepšení, ale stále se v Jihomoravském kraji nezaměstnanost pohybuje nad 9 %.

Nemusíte být ani před důchodce, ani maminka s dětmi po mateřské dovolené, abyste měli problém najít si novou práci. Nemusíte být ani absolvent bez praxe, abyste měli problém najít uspokojivé uplatnění.

Bezplatné služby Centra vzdělávání všem

Pokud se nacházíte v situaci, kdy hledáte nové zaměstnání či jste ve svém stávajícím zaměstnání nespokojeni, můžete využít bezplatné kariérní poradenství, které pro obyvatele Jihomoravského kraje poskytuje Centrum vzdělávání všem. Díky tomto projektu, jehož zřizovatelem je Jihomoravský kraj, se nejsnáze zorientujete v nabídce rekvalfiikačních kurzů a možnostech celoživotního vzdělávání.

Rekvalifikace a kurzy v Brně - Centrum vzdělávání všem

K dispozici je možnost jednorázové konzultace, dlouhodového kariérního poradenství v délce až 15 sezení. Pobočky najdete v Brně a Hodoníně. Pro ty, kteří to mají daleko, existuje také online poradna, kde vám kariérní poradci pomohou zodpovědět vaše dotazy.

Prohlédněte si databázi rekvalifikací a využijte možnost bezplatného kariérního poradenství.