Nejlepší příležitosti kanceláře k pronájmu

regus-logoDlouhé pátrání po vyhovující kanceláři je zbytečně náročný proces, když můžete zvolit snadnou cestu a nalézt vše, co potřebujete na jednom místě.
Nejlepší příležitostí je dobře dopravně dosažitelné obchodní centrum, ve kterém je nejen  kompletně vybavená kancelář pro vás nebo tým kolegů, ale i zasedací místnost, obchodní salónek nebo videokomunikační salónek.

Pronájem kanceláře je snadný, stejně jako změny, které byste časem potřebovali provést. Jakémukoliv rozvoji vašeho podnikání se lehce přizpůsobí i kancelářská situace, která vám umožní pracovat po svém.

Společnost Regus nabízí v České republice kanceláře k pronájmu již ve třech velkých městech. Kancelářské prostory se nacházejí ve čtyřech atraktivních pobočkách v Praze, na jedné pobočce v Brně a v nedávno otevřeném obchodním centru v Ostravě. Celkově se jedná o více než 1200 lokalit po celém světě, které můžete využívat pro vaše podnikatelské aktivity.

regus-kancelar

Všechna centra mají podobnou úroveň, takže ať už se ocitnete při svých obchodních cestách kdekoliv, budete se ve známém prostředí cítit pohodlně. K tomu může přispět i jedna ze čtyř úrovní programu na cesty Businessworld, kterou volíte podle svých představ.

Když hledáte kanceláře k pronájmu, máte řadu možností, jak svou situaci řešit. Ať už je to ruch v rámci sdílené či velkoprostorové kanceláře nebo naopak klid v zázemí soukromé kanceláře. Každý prostor má vlastní výhody. Rozhodujete se podle vašich potřeb.

Je důležité, abyste se cítili pohodlně a zároveň mohli pracovat efektivně.

Řešení pro každou situaci

Firma myslí nejen na vaši aktuální situaci, ale i na to, co by mohlo přijít, kdyby zasáhla “vyšší moc” nebo jiný naléhavý stav. Mezi nejrůznějšími balíčky služeb naleznete právě i několik variant pro nouzové situace.
Zařaďte se mezi spokojené zákazníky společnosti Regus, mezi které patří nejen velké firmy, ale i střední podniky a drobní živnostníci.

Domluvte si prohlídku některého z obchodních center v Praze, Brně nebo Ostravě prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti Regus, případně kontaktujte poradce na telefonu (+420) 222 191 100.

Přečtěte si další informace o pronájmu kanceláří v Brně.