Pronájem kanceláře v Brně snadno a efektivně

Už jste si dávno říkali, že potřebujete zefektivnit způsob práce? Nebo jenom sháníte kancelářské prostory k pronájmu v Brně? Představte si. Mít po ruce flexibilní pracovní prostor, plně vybavenou kancelář a jako bonus snížit náklady na kancelářské prostory bez dlouhodobých závazků. Nebylo by lákavé mít sídlo v jedné z prvních velkoplošných budov v Brně vzdálených pouze kilometr od centra? Příležitost ke spolupráci v profesionálním prostředí nabízí obchodní centrum Regus v Brně.

Zdroj:

Zdroj: Regus.cz

Ať už jste velkou firmou, nebo naopak se svým podnikáním teprve začínáte, společnost Regus vám umožní pracovat vlastním způsobem, a to jak z domova, tak na cestách nebo z kanceláře v Brně. Ve městě, které se stalo díky své dlouhé tradici v elektrotechnickém a mechanickém průmyslu centrem nových hi-tech společností.

Pracujte po svém

Největší světový poskytovatel flexibilních pracovišť vám napomůže, abyste se mohli soustředit na hlavní předmět podnikání. Odpadnou problémy se správou a údržbou kancelářských prostor.

Pronajatou kancelář Regus budete používat podle vaší potřeby, bez neúměrných nákladů. Získáte prostory, které přesně vyhoví vašim obchodním potřebám i rozpočtu. Vše v duchu motta firmy “Pracujte po svém”. Zkrátka budete moci pracovat jakkoli, kdekoli a odkudkoli.

Regus nenabízí pouze kanceláře. Díky 1200 lokalitám společnosti v 550 městech a 95 zemích využijete i zkušenosti firmy z místních trhů. Budete moci expandovat rychle a bez velkých nákladů na zřizování poboček.

Kancelářské prostory k pronájmu v Brně, v administrativní budově Špilberk, nabízejí i:

  • obchodní centrum
  • obchodní salónek
  • denní kancelář
  • zasedací a školící místnost
  • virtuální kancelář

Společnost, založená v roce 1989 v belgickém Bruselu, má v České republice již své pobočky v Praze, Brně a Ostravě. Když zavítáte na stránky firmy Regus, můžete si zarezervovat prohlídku prostor nebo si nechat vytvořit rychlou cenovou nabídku. Případně můžete využít obchodních poradců, když zavoláte na číslo (+420) 222 191 100. Všechny kroky jsou tak jednoduché a efektivní, jako je komunikace se společností Regus.

Přečtěte si další informace o pronájmu kanceláří v Brně.