Pronájem konferenčních prostor

Uspořádání konference může být velice účinným způsobem, jak dát o své firmě vědět a ukázat se jako autorita v oboru. A přitom takovou konferenci uspořádat nemusí být vůbec složité.

Konference o čtenářích a publikaci knih v digitálním věku.

Konference o čtenářích a publikaci knih v digitálním věku. (autor: Sebastiaan ter Burg)

Jedním z klíčových rozhodnutí při pořádání konference je výběr vhodného místa konání.

Vhodné je vybrat si organizátora, který disponuje širokým spektrem společenských a konferenčních sálů pro různé příležitosti, který Vám vyjde vstříc při požadavku na libovolnou akci. (Pořádání a organizace eventů)

Několik vybraných konferencí pořádaných v Brně pro inspiraci:

  • DNA konference –  celostátní konference DNA diagnostiky
  • LinuxAlt – konference věnovaná otevřenému software a technologiím
  • TEDxBrno –  konference, která spojuje chytré, nápadité a komunikativní lidi napříč obory. Konference pokrývá témata jako jsou kreativita, společnost, vize, štěstí a splnění snů.
  • Konference Kotle a energetická zařízení – konference o výzkumu a vývoji v oblasti elektrárenských, teplárenských a průmyslových kotlů a řešením spalování různých druhů paliv včetně obnovitelných a alternativních zdrojů.
  • Security Session – konference se věnuje současným hrozbám na poli bezpečnosti informačních technologií. Jedná se o nekomerční konferenci.
Brett Solomon, výkonný ředitel společnosti Access dává interview novináři v průbšhu konference

Brett Solomon, výkonný ředitel společnosti Access dává interview novináři v průběhu konference (autor: Eric Bridiers)

V Brně doporučujeme zvolit si za partnera pro pronájem konferenčních prostor Veletrhy Brno, které disponují právě velkým výběrem prostor od menších sálů až po velké konferenční haly. Díky silnému zázemí a doplňkovým službám vám spolupráce s BVV Brno ušetří spoustu času a starostí při pořádání akce.