Realitní kancelář Brno

Sháníte byt v Brně, který by byl přesně podle vašich představ? Raději než hledat na vlastní pěst byste se měli se svými požadavky obrátit na profesionály. Jedině ti mají totiž o prodejích či pronájmech bytů v dané lokalitě opravdu přehled. Jenže jak najít spolehlivou realitní kancelář, které byste mohli opravdu důvěřovat? Řešením je například realitní kancelář WingsReal. Tato realitní kancelář si totiž zakládá na svém dobrém jméně díky maximální spokojenosti zákazníků. Tým profesionálů vám zaručí, že hledání bydlení nebylo nikdy jednodušší.

Wingsreal je realitní kancelář, která má své pobočky v devíti městech České republiky. Jedná se tak o firmu, která má široký přehled o současných nabídkách bydlení a dokáže vyjít vstříc i náročným požadavkům. Při jednání se svými klienty usiluje o jejich maximální pohodlí, je pro ni tedy samozřejmostí spolupráce i s ostatními partnery v oblasti práva, financí nebo stavebnictví. V Brně najdete WingsReal v ulici Palackého třída 120.

Realitní kancelář Brno

WingsReal však kromě zprostředkovávání prodeje či pronájmu nemovitostí nabízí i další služby, které ocení každý zákazník, který se zrovna stěhuje nebo například opravuje svůj byt či dům. Objednat si totiž můžete například kompletní úklid, stěhování, malování nebo údržbu vaší zahrady. Nabídka těchto doplňkových služeb je opravdu široká a WingsReal se tak snaží svým klientům ulehčit náročné období stěhování či rekonstrukce jejich bydlení.

Co nabízí WingsReal pro klienty v Brně?

  • profesionální přístup makléřů
  • kvalitu a spolehlivost
  • rychlý prodej vaší nemovitosti za pomocí inzerce
  • stanovení ceny nemovitosti
  • finanční vypořádání mezi kupujícím a prodávajícím
  • řešení exekucí
  • malování, úklid, údržbu zahrady a další

Podívejte se na aktuální nabídku na prodej bytů v Brně na webu wingsreal.cz!