Realizace expozic

Chcete upoutat pozornost na veletrhu? Věnujte pozornost vytvoření veletržního stánku, který je kreativní a zaujme vaše potenciální obchodní partnery.

Společnost Veletrhy Brno nabízí realizace expozic včetně komplexního výstavářského servisu a dokáže tak zajistit reprezentativní účast na veletrzích a výstavách pro klienty v ČR i ve světě.

Veletrhy Brno dokáží pomoci s dotažením vaší koncepce do finální podoby expozice, který je často znovupoužitelný a cenově dostupný. Výstavní expozice jsou tvořeny se smyslem pro vhodné využití prostoru, komfort, funkční design a celkový vzhled.

Le SIAL 2012

Le SIAL 2012 – The Global Food Marketplace (Autor: J. Barker a F. Milsom)

Díky použití moderních materiálů a kreativních řešení s využitím designového nábytku je možné vytvářet výstavní stánky, které poutají pozornost a zároveň společnost vhodně reprezentují.

Základním stavebním kamenem výstavních stánků jsou kvalitní a vzhledově zajímavé konstrukční systémy s výrazným využitím textilních materiálů, velkoplošné grafiky a kvalitních podlahových a obkladových materiálů. Nezbytné je využití kvalitní audiovizuální techniky.

Více vizualizací zde.

Díky přímému umístění v prostorách BVV Brno získáte stabilního partnera přímo “na místě”.

Realizace expozic od Veletrhy Brno:

  • zajištění návrh expozice
  • výroba expozice včetně sestavení a dovozu
  • dlouholetá praxe v oboru
  • možnost realizace expozice kdekoliv ve světě
  • široké spektrum doplňkových služeb

Využijte dlouholetých zkušeností s realizacemi expozic po celém světě od Veletrhy Brno.